למה חשוב לעבוד עם שמאי רכב עצמאי

מדוע לעבוד דווקא עם השמאי חיים שריקי?

+ חיים שריקי הינו שמאי רכב בעל ניסיון ומוניטין של כ-45 שנים, מאז 1974
+ חיים שריקי הינו שמאי עצמאי, שאינו עובד עם אף חברת ביטוח ואינו מחוייב לאף חברת ביטוח. חיים שריקי
+ חיים שריקי הינו בעל הסמכה של עד מומחה הרשום במאגר בתי המשפט השלום והמחוזי
+ חיים שרירי הינו שמאי רכב המומחה לכל סוגי הרכב, כולל אופנועים, רכב כבד וצמ"ה, רכבים חקלאיים, רכבים עתיקים ורכבי אספנות
כחלק מהשירות, אנו נלווה אתכם בכל התהליך, החל מהערכת הנזק לרכב שלכם, המשך בליווי ומעקב תיקון הרכב במוסך, וכלה בתיעוד מהלך התיקונים עד לגמר הטיפול, כאשר בסיום הבדיקה נפיק עבורכם חוות דעת שמאי מקצועית ומפורטת, הכוללת את הנזקים שנגרמו לרכב תוך חישוב ירידת הערך המסחרית שנגרמה בגין תיקוני מרכב, התאמת צבע וצביעה לא מקורית.

להצעת מחיר מלאו את הטופס או חייגו 054-6800-905

עם כל הכבוד, ויש כבוד, כאשר אתם צריכים לקבל החזר מחברת הביטוח על נזקים שנגרמו לרכב שלכם, עקב תאונה, או תקלה אחרת, לא תמיד אתם יכולים לסמוך על חוות הדעת של שמאי רכב מטעם החברה עצמה. על מנת שלא יהיו הפתעות בלתי נעימות, חשוב לפנות לשירותיו של שמאי רכב עצמאי, מנוסה ואמין, כדי שתוכלו לקבל תמונה אמיתית ומלאה של היקף הנזקים שנגרמו לרכב שלכם וכמה תוכלו לקבל החזרים על ההוצאות שלכם על תיקון ושיפוץ הרכב הניזוק. 

למה צריך לעבוד מול שני שמאי רכב?

 הסיבה לפנייה ולעבודה עם שמאי רכב נוסף, היא אותה הסיבה שבגללה עובדים מול שני עורכי דין כאשר קונים או מוכרים דירה, או כל עסקה אחרת, שיש אינטרס מובהק לאחד מהצדדים להרוויח על חשבון הצד השני. לא שחלילה, חברות הביטוח רוצות להרוויח על חשבון הלקוחות שלהן, אבל, מכיוון שלפעמים מדובר בהרבה כסף שהביטוח צריך לשלם על נזקים שנגרמו לרכב, חשוב שיהיה עוד גורם, בלתי תלוי, שיביע את חוות דעתו המקצועית, בזמן של תביעה נגד חברת הביטוח. כעיקרון, מותר ללקוח של חברת הביטוח, להיעזר בשירותיו של שמאי רכב עצמאי, ולקבל החזר על ההוצאה באמצעות הצגת חשבונית מס ולהציג בפני חברת הביטוח.

מהו תפקידו של שמאי רכב?

 לעיתים קרובות, אין צורך לפנות לשמאי רכב אחר כדי לקבל אומדן אמיתי של נזקים שנגרמו לרכב עקב תאונת דרכים. אבל, לפעמים, במיוחד אם יש ניסיון קודם עם החברה, או חברת ביטוח אחרת, חשוב להיעזר בשירותיו של שמאי רכב עצמאי, שיכול להעריך את הנזקים שנגרמו לרכב, ולתת חוות דעת מקצועית שתקבע את עלויות התיקון של המכונית ואת ערכה בכלל, אחרי התאונה, ואחרי התיקון. חוות דעתו של השמאי היא בעלת השפעה מכרעת לגבי גובה הפיצויים שיינתנו על ידי חברת הביטוח.

 

שמאי רכב מבצע הערכת נזק ברכב
שמאי רכב מבצע הערכת נזק ברכב

הערכת היקף הנזק שנגרם למכונית עקב תאונת דרכים הוא אחד מהנתונים שהשמאי מטפל בהם. נושאים אחרים שהם תחת אחריותו, הם תיאור מהלך התאונה ופירוט הגורמים שהביאו להתרחשותה. שמאי רכב מטעם חברת הביטוח הוא זה שגם יעריך את מידת הנזק שנגרמה לכלי הרכב הנוספים שהיו מעורבים בתאונה. במקרים שיתברר, שהנהג היה שיכור בזמן התאונה או שהרכב שהיה מעורב בה, לא תוחזק היטב, בעל הרכב לא יהיה זכאי לפיצויים.

איך בוחרים שמאי רכב פרטי מקצועי ומהימן?

בחירה של שמאי רכב אמין, מקצועי ומנוסה, יכולה להציל לכם אלפי אם לא עשרות אלפי ₪, במידה וחברת הביטוח שלכם, תנסה להתחמק מתשלום של הנזק שנגרם לרכב שלכם, אם לא במלואו, אפילו בחלקו. מכיוון שהחוק מאפשר למבוטחים, לפנות לשמאי עצמאי לבדיקת הרכב והערכת הנזקים שנגרמו בזמן תאונת דרכים, אפשר למצוא היום שמאי רכב פרטיים שעזבו את חברות הביטוח, אך עדיין שומרים איתן על קשר.

כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים הערכה אמיתית של היקף הנזקים, ושהאינטרסים שעומדים מול השמאי, הם חשיפת האמת, ולא הטיית העובדות לצד כזה או אחר, חשוב לפנות לשמאי עצמאי, בעל מוניטין, ישר ומנוסה. הפנייה לשמאי אחר, שאינו מטעם חברת הביטוח, אינה מפחיתה מיושרו או מיומנותו של השמאי שחברת הביטוח מינתה במטרה לאמוד את היקף הנזקים, היא פשוט באה כדי להגן על מלוא הזכויות שלכם, וכמובן, על הכסף שלכם, שמעבר לעוגמת נפש על הנזק שנגרם לרכב, אתם צריכים גם לשלם על התיקונים כדי שהרכב יחזור במהרה לשימוש. 

שמאי רכב חיים שריקי

חיים שריקי, מעניק שירותי שמאות בתחומים רבים ומגוונים, ומתמחה בתחום של שמאות רכב לכל סוגי הרכבים, לרבות רכבים פרטיים ורכבי שטח, אוטובוסים, משאיות, אופנועים וצמ"ה. אם אתם רוצים חוות דעת מקצועית מידי איש מקצוע אמין ומנוסה, אל תהססו. שיחת טלפון אחת, ותוכלו ליהנות משירותי שמאות מקצועיים, אמינים ואיכותיים.

3 תגובות

  1. פינגבק:שמאות רכב במקרה של תאונה - מה צריך לדעת? - חיים שריקי שמאי רכב מומחה

  2. פינגבק:רכב חשמלי לאחר תאונה – סכנת נפשות – אומדן שמאים שירותי שומה והדרכה

  3. פינגבק:הערכת שווי מוניטין - איך עושים את זה? - אומדן שמאים שירותי שומה והדרכה

התגובות סגורות.