שמאי רכוש לנזקי עובש

מדוע לעבוד דווקא עם השמאי חיים שריקי?

+ חיים שריקי הינו שמאי רכוש לנזקי עובש בעל ניסיון ומוניטין של כ-45 שנים, מאז 1974
+ חיים שריקי הינו שמאי עצמאי, שאינו עובד עם אף חברת ביטוח ואינו מחוייב לאף חברת ביטוח.
+ חיים שריקי הינו בעל הסמכה של עד מומחה הרשום במאגר בתי המשפט השלום והמחוזי
+ חיים שריקי הינו שמאי רכוש, העוסק בכל תחומי הנזק לרכוש, כולל הערכת נזקי אש ושריפה, נזקי פריצה, נזקי רטיבות, אחריות יצרן, אחריות ספק, הערכת  שווי מחשבים, מכונות , ציוד לתעשיה, מלאי חברות, ועוד.

כחלק מהשירות, אנו נירתם מיקצועית ואובייקטיבית לממש את זכויותיכם מול חברות הביטוח ו/או כל גורם אחר אשר מקורו בנשיאת אחריות הנזקים שנגרמו לרכושכם.

להצעת מחיר מלאו את הטופס או חייגו 054-6800-905

 

 

מהו עובש ומדוע צריך שמאי רכוש לנזקי עובש?

עובש הינו שם כללי לפטריות, המכסות משטחים שונים באמצעות קרום אוורירי ודביק שהן יוצרות. מעבר למראה הבלתי חינני בעליל שיוצרות הפטריות, הנזק החמור יותר שהן מסבות הוא בריאותי. במידה ומדובר באוכלוסייה בעלת מערכת חיסונית חלשה, או עם בעיות במערכת הנשימה, העובש יזיק לה יותר. השפעת העובש מתבטאת בתחילה בכאבי ראש מלווים בעייפות, סחרחורות וחוסר תיאבון, בהמשך אף בגירוי בדרכי הנשימה, ובמקרים חמורים יותר הוא עלול אף להוביל למוות, חלילה. למידע נוסף תוכלו לקרוא על עובש באתר ויקיפדיה

מהם הגורמים להיווצרות נזקי עובש?

אחד הגורמים לנזקי מים הם כשלים ורשלנות בעת הבניה. משמעות הדברים היא שבמהלך הבנייה, פעולות כמו: איטום קירות ותקרה, חיבור צינורות המים, התבצעו בצורה בלתי מקצועית או שנעשו תוך שימוש בחומרים בלתי איכותיים. כתוצאה מכך תיתכן למשל בחורף חדירה של מי גשמים לבית. נזקי מים עלולים להיווצר גם בזמן שיפוצים כתוצאה מפגיעה בצנרת המים או במערכת האינסטלציה.

במידה ונוצרו במקומות אלו חורים או סדקים, הדבר יוביל לנזקי מים, כגון: רטיבות ונזילות מהשכנים המתגוררים מעלינו. נזקי מים נוצרים גם כתוצאה מפגעי הזמן.

כלומר, בעקבות הזמן נוצר בלאי בכל מערכת צינורות המים. הדבר מתבטא בחלודה, סדקים, התפוצצות של צינורות ועוד, מה שמצריך בסופו של דבר התערבות של שמאי נזקי מים. במידה ואין ניקוז תקין של המים והשיפועים המתאימים בגג המבנה, או שקיימת סתימה במרזב, התוצאה השירה תהיה בעיות רטיבות ונזקי מים נוספים. חשוב להבין כי בעיית רטיבות בגג המבנה כעבור זמן גורמת לנזקים לגופי תיאורה, כבלי חשמל ולהרקבת ארונות גבוהים המגיעים לתקרה.

מדידת רטיבות בקיר - צולם ע"י חיים שריקי שמאי רכוש לנזקי עובש
מדידת רטיבות בקיר – צולם ע"י חיים שריקי שמאי רכוש לנזקי עובש

כיצד להתמודד עם נזקי עובש?

במידה והנכם מבחינים בסימנים המצביעים על עובש, עליכם להזמין שמאי רכוש לנזקי עובש. השמאי יערוך בדיקה לאיתור מקור הבעיה. ברשותו של שמאי רכוש לנזקי עובש מיטב הכלים החדשניים לאיתור נזילות מים או כל נזק אחר הקשור למים. לאחר הבדיקה יוכל השמאי להעריך את הנכס על סמך התפתחות הנזק ותוצאותיו. לאחר שתקבלו חוות דעת מקצועית משמאי רכוש, תוכלו להיעזר בה מול הגורמים השונים שמתנהלת מולם התביעה על הנזקים, כגון: חברת הביטוח, קבלן הבניין, ועוד

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *